Pilatesas

AR4U0578 AR4U0587Į šokių studijoje „Bolina“ vykstančius pilateso užsiėmimus kviečiame visus, norinčius atgauti tiek dvasinę, tiek fizinę pusiausvyrą. Įkvepiančiais muzikos ritmais ir nesudėtingais pratimais ištaisysite netinkamą laikyseną, lavinsite raumenis, sustiprinsite koordinaciją, ištvermę, kvėpavimą bei protą.

"Solo latino"

AR4U0502 AR4U0497Lotynų Amerikos ritmais alsuojančiose šokių pamokose padailinsite kūno linijas, išmoksite grakščiai judėti, o svarbiausia – atskleisite savo tikrąjį moteriškumą ir išlaisvinsite jį nuo bet kokių kompleksų. Juk deivėmis galite būti ne tik šokių aikštelėje, bet ir visose gyvenimiškose situacijose!

Sportiniai šokiai poroms

sportiniai sokiai 2Sportiniai sokiai 1Tai šokiai, kurie visuomet populiarūs, ir kuriais neretai susižavi poros, norinčios įsikūnyti į teatro arenose bei televizijos ekranuose grakščiai judančius šokėjus. Šokių studijoje „Bolina“ ypač mėgstamas klasikinių šokių kategorijai priskiriamas valsas, tango, fokstrotas, kvikstepas, taip pat Lotynų Amerikos stiliaus šokių grupei priklausantys samba, čia čia čia, rumba, pasodoblis ir džaivas.

Šokių pamokos renginiuose

IMG_0978Gimtadienių ir kitų švenčių organizatoriai neretai suka galvą, kuo gi užimti savo svečius. Šokių studija „Bolina“ išspręs šį galvosūkį už Jus! Mūsų treneriai atvyks į Jūsų šventę ir įtrauks jos dalyvius į aistringą Lotynų Amerikos arba klasikinių šokių sūkurį.

Individualios pamokos

AR4U0453 AR4U0486Jei šokti su grupe dar nedrąsu arba savo įgūdžius norite tobulinti tik su trenere, šokiu studijoje „Bolina“ galite rinktis individualias pamokas. Visas dėmesys – tik Jums!

Vestuvinis šokis

Vestuvinis šokis daugeliui porų – tarsi jų bendro gyvenimo simbolis. Todėl jis turi būti darnus, harmoningas ir išbaigtas. Šokių studijoje „Bolina“ siūlome vestuvinio šokio pamokas, o taip pat programą „Valsas+“. Ją pasirinkę jaunieji, svečius nustebins ne tik valso, bet ir kitų šokių elementais praturtintu pasirodymu.

Masažas

AR4U0412Mūsų studijoje įkurtas masažo kabinetas, kuriame dirba specialistas Viktoras Boršč.

Jūsų gerai savijautai siūlomi:

  • klasikinis, bendras ar gydomasis masažas;
  • tayo ar ajurvedinis masažas;
  • anticeliulitinis;
  • masažas su pneumatinėmis taurėmis;
  • taškinis pėdų ar profilaktinis masažas.

 

Comments are closed.